przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Znamy wstępny plan przygotowań Miedzi

2017_turcja_1_dzien__-_4.jpgW poniedziałek 26 czerwca do treningów wrócą piłkarze Miedzi. Trener Dominik Nowak będzie miał nieco ponad miesiąc, by dobrze przygotować drużynę do startu rozgrywek Nice 1 Ligi. Pomóc ma w tym zgrupowanie w Opalenicy oraz mecze kontrolne.

Pierwsze dni pracy po urlopach upłyną w Miedzi pod znakiem tradycyjnych badań medycznych oraz treningów na własnych obiektach. Pierwszy sparing legniczanie rozegrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa już 1 lipca. Od 3 do 8 lipca zespół będzie przebywał na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie obok intensywnych zajęć treningowych ma rozegrać także dwa sparingi (rywale w trakcie ustalania). Po powrocie do Legnicy Miedź 15 lipca zmierzy się w sparingu z GKS Katowice, a tydzień później rozegra mecz pierwszej rundy Pucharu Polski. Natomiast na weekend 29/30 lipca zaplanowano inauguracyjną kolejkę Nice 1 Ligi.

Plan przygotowań Miedzi:
26.06 – początek przygotowań
1.07 – sparing z Rakowem Częstochowa
3-8.07 – zgrupowanie w Opalenicy
5.07 – sparing (rywal do ustalenia)
8.07 – sparing (rywal do ustalenia)
15.07 – sparing z GKS Katowice
22.07 – mecz Pucharu Polski
29.07 – 1. kolejka Nice 1 Ligi

  2:0

miedz-siedlce.png


27.05.2018,
godz.12.45
Nice 1 Liga

 miedz_lca_vs_chojniczanka_chojnice.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Znakiem rozpoznawczym Miedzi na wiosnę będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Mam nadzieję, że kibice to docenią i będą razem z nami".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.