ban_klub.jpg ban_akademia.jpg przycisk-KlujbBiznesu-nowy.png

Zmiana terminu – z Polonią gramy w niedzielę!

polonia_w_niedziele.jpgMecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica a Polonią Warszawa zostanie rozegrany w niedzielę 12 sierpnia o godz. 14.30. Zmiana podyktowana została ze względu na planowaną relację telewizyjną – mecz będzie transmitowany na żywo na antenie TVN Turbo.

Mecz był pierwotnie planowany w sobotę o godz. 17.00. W poniedziałkowe popołudnie w Warszawie zapadła jednak decyzja, że spotkanie zostanie pokazane na żywo na antenie TVN Turbo, w związku z czym termin meczu musiał ulec zmianie.

 

  4:4

miedz-arka_.png 

6.09.2014,
godz.16.00
I liga, Łódź

 widzew-miedz.png 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Przeciwko Arce to był najlepszy mecz w naszym wykonaniu i z najsilniejszym jak dotychczas rywalem. Spotkanie stało na poziomie Ekstraklasy, a nie I ligi. Spotkały się dwa zespoły bardzo dobrze zorganizowane, które dobrze operowały piłką i było na co popatrzeć. Oczywiście, czuję niedosyt z tego remisu, ale paradoksalnie z gry drużyny mogę być zadowolony, bo jako trener widzę progres".

Wojciech Stawowy, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.