ban_klub.jpg ban_akademia.jpg przycisk-KlujbBiznesu-nowy.png

Zmiana terminu – z Polonią gramy w niedzielę!

polonia_w_niedziele.jpgMecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica a Polonią Warszawa zostanie rozegrany w niedzielę 12 sierpnia o godz. 14.30. Zmiana podyktowana została ze względu na planowaną relację telewizyjną – mecz będzie transmitowany na żywo na antenie TVN Turbo.

Mecz był pierwotnie planowany w sobotę o godz. 17.00. W poniedziałkowe popołudnie w Warszawie zapadła jednak decyzja, że spotkanie zostanie pokazane na żywo na antenie TVN Turbo, w związku z czym termin meczu musiał ulec zmianie.

 

  0:1

miedz-vs-termailica.png 

24.09.2014,
godz.17.45
Puchar Polski, Legnica

 miedz-legia_.png 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"W Olsztynie nasi piłkarze konsekwentnie realizowali plan taktyczny. Momentami graliśmy tam bardzo dobre zawody. Chciałbym podziękować swojej drużynie za walkę i dyscyplinę taktyczną. Te punkty były nam bardzo potrzebne, tak jak i to przełamanie po słabszych meczach. Wracamy do Legnicy w dobrych humorach i koncentrujemy się już na meczu z Termaliką".

Wojciech Stawowy, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.