przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zawodnicy Akademii Miedzi podpisali pierwsze zawodowe kontrakty

2018-petlakowski-i-Jagielski.jpgMiedź Legnica w nagrodę za bardzo dobry miniony sezon ligowy oraz podejście do treningów nagrodziła dwóch zawodników Akademii Miedzi pierwszymi profesjonalnymi kontraktami. Umowy z klubem podpisali Krystian Petlakowski i Dominik Jagielski.

Krystian Petlakowski występuje na pozycji obrońcy. Miniony sezon spędził w drużynie CLJ U-17. Zawodnik urodziny w 2001 r.  będzie trenował z zespołem Miedzi II Legnica, a docelowo występował w drużynie juniorów starszych Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Drugim zawodnikiem z którym Miedź Legnica postanowiła związać się zawodowym kontraktem jest Dominik Jagielski. Napastnik urodzony w 2003 roku występuje w  drużynie CLJ U-15 Akademii Miedzi.

2018-petlakowski-i-Jagielski.jpg

Krystian Petlakowski - Dominik Jagielski

  2:2

wisla_plock-miedz.png


22.09.2018
godz.20:30
Ekstraklasa

 miedz-legia_.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.