przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zapraszamy na 9. Świąteczny Turniej Charytatywny!

2016_8_turniej_charytatywny__-_27.jpgJuż w niedzielę 10 grudnia zapraszamy wszystkich do hali przy Szkole Integracyjnej (ul. Wierzyńskiego 1) na 9. Świąteczny Turniej Charytatywny! Oprócz zmagań sportowych tradycyjnie odbędą licytacje m.in. gadżetów piłkarskich z podpisami reprezentantów Polski oraz zawodników Miedzi Legnica, z których dochód przeznaczymy na cele charytatywne. Występ specjalny zapowiedział piosenkarz Gabriel Fleszar, a swoją obecność na turnieju potwierdził także aktor Tomasz Kot!

W tym roku cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie chorej na raka Karoliny Ceglarskiej, dla której pieniądze zbierano także podczas niedawnej imprezy andrzejkowej, zorganizowanej przez KKN Miedź oraz „Skorupiakom mówimy Nie”. – Zagramy już po raz dziewiąty i tradycyjnie zapraszam wszystkich ludzi dobrego serca na turniej! Pomóc Karolinie można w różnej formie. Będzie oczywiście licytacja charytatywna, ale można także wykupić specjalne cegiełki w cenie 20 złotych – wyjaśnia Krzysztof Piotrowski, organizator turnieju. Wśród fantów, które trafią na licytację, są prawdziwe perełki! Pod młotek trafi m.in. medal z 1992 roku za zdobycie Pucharu Polski, który przekazał były zawodnik a obecnie trener pracujący w Miedzi Wojciech Górski. Będzie też koszulka reprezentacji Polski z podpisem Roberta Lewandowskiego, koszulka Miedzi z podpisami wszystkich zawodników i wiele innych, cennych gadżetów, nie tylko sportowych! Oprócz obecnych i byłych zawodników Miedzi (przyjadą m.in. Marcin Garuch i Marcin Robak) swoją obecność na turnieju zapowiedział także znany aktor Tomasz Kot, a występ specjalny zaplanował piosenkarz Gabriel Fleszar!

W części sportowej zobaczymy 8 drużyn, które rywalizować będą w dwóch grupach (każdy mecz po 7 minut, składy 4+1). Zagra oczywiście reprezentacja Miedzi Legnica, pod przewodnictwem kapitana Wojciecha Łobodzińskiego, ale też drużyna Klubu Biznesu Miedzi, reprezentacja kibiców Miedzi oraz drużyny z Tyńca Legnickiego, Damianowa, Koskowic, Kunic i reprezentacja Leroy Merlin. Początek imprezy o godz. 15.00, a wielki finał przed godz. 18.00 w hali sportowej przy Szkole Integracyjnej w Legnicy (ul. Wierzyńskiego 1). Serdecznie zapraszamy!

turniej2017-ulotka.jpg

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.