przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

W poniedziałek ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!

2017_Chrobry_Glogow_-_Miedz_Legnica__-_118.jpgW poniedziałek 5 lutego w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w rundzie wiosennej 2018 Nice 1 Ligi – przez pierwsze dwa dni, a więc w poniedziałek i wtorek, tylko dla osób, które miały karnet w minionej rundzie, a od środy sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Wiosną przed naszą drużyną trudne zadanie, dlatego liczymy na wsparcie wszystkich kibiców!

Wiosna w Legnicy zapowiada się pasjonująco! Już jesienią zespół Miedzi pod wodzą trenera Dominika Nowaka grał efektownie, ofensywnie i cały czas utrzymywał miejsce w czołówce tabeli. W wielu meczach nasi piłkarze pokazali charakter wojowników! Wiosną ma być jeszcze lepiej, a czeka nas prawdziwa piłkarska uczta – osiem spotkań, wśród nich starcie z Odrą Opole, derby z Chrobrym Głogów, mecz z Ruchem Chorzów czy z liderującą w tabeli Chojniczanką. Miedzi w każdym spotkaniu potrzebne będzie wsparcie kibiców, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do kupna karnetów, których ceny bardzo atrakcyjne i nie uległy zmianie w porównaniu do rundy jesiennej. Dla posiadaczy karnetów w trakcie rundy przewidujemy szereg okazjonalnych rabatów w Strefie Miedzi!

W poniedziałek i wtorek (5 i 6 lutego) sprzedaż karnetów będzie prowadzona na zasadzie prolongaty wyłącznie dla osób, które miały karnet w minionej rundzie. Od środy (7 lutego) sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich chętnych! Przypomnijmy, że Miedź rozpocznie ligową wiosnę w Legnicy w piątek 2 marca o godz. 19.00 hitowym meczem z Odrą Opole (przedsprzedaż biletów na ten mecz ruszy 22 lutego). Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych!

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

  3:1

zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png


26.10.2018
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-slask-wroclaw.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.