przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

VOTUM SA sponsorem Miedzi. Rusza kampania!

billborad.jpgZ przyjemnością informujemy, że firma VOTUM SA została kolejnym sponsorem Miedzi Legnica! Od 3 września na w Legnicy ruszy kampania reklamowa tej firmy. Na mieście pojawią się m.in.  billboardy z informacją, że VOTUM sponsoruje piłkarzy Miedzianki!

W kilkudziesięciu punktach w całej Legnicy od 3 września pojawią się billboardy reklamujące usługi VOTUM, a także informujące, że ta spółka giełdowa została nowym sponsorem piłkarzy Miedzi Legnica. VOTUM S.A. to największy w Europie Środkowo-Wschodniej podmiot profesjonalnie pomagający ofiarom wypadków komunikacyjnych. Już ponad 70.000 poszkodowanych dzięki działaniom Votum S.A. uzyskało odszkodowanie i środki na leczenie oraz odnalezienie się w trudnej sytuacji po wypadku. Firma zatrudnia największy w Polsce zespół specjalistów z zakresu likwidacji szkód osobowych. Wśród nich są prawnicy, tłumacze przysięgli, biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków, osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy u ubezpieczycieli, autorzy publikacji w prasie fachowej.

votum_baner.jpg

  2:0

miedz_lca_vs_sandecja_nowy_sacz.png

??.??.2017,
godz.??
 Legnica

 miedz_lca_vs_niewiadomo.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Pamiętam w jakim stanie zastałem ten klub. Przecież tu wszystko trzeba było budować od nowa ciężką, codzienną pracą i my to systematycznie robimy. Wiemy skąd startowaliśmy, wiemy gdzie obecnie jesteśmy, ale wiemy też doskonale dokąd zmierzamy. Cały czas chcemy iść do przodu w każdym obszarze".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.