przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

TV: Sektor Rodzinny zawsze z Miedzią!

2017_Miedz_Legnica_-_Stal_Mielec_-_34.jpgZapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, na którym widać, jak naszą drużynę dopingują fani z Sektora Rodzinnego. Najmłodsi kibice Miedzi zapewniają, że w sobotę znów zapełnią Sektor Rodzinny i będą wspierać naszą drużynę!

  2:0

miedz_lca_vs_sandecja_nowy_sacz.png

??.??.2017,
godz.??
 Legnica

 miedz_lca_vs_niewiadomo.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Pamiętam w jakim stanie zastałem ten klub. Przecież tu wszystko trzeba było budować od nowa ciężką, codzienną pracą i my to systematycznie robimy. Wiemy skąd startowaliśmy, wiemy gdzie obecnie jesteśmy, ale wiemy też doskonale dokąd zmierzamy. Cały czas chcemy iść do przodu w każdym obszarze".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.