przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Wigrami - zapraszamy!

2017_Miedz_-_Zaglebie_Sosnowiec_-_122.jpgJuż w piątek 16 marca o godz. 19.00 Miedź podejmie Wigry Suwałki w swoim trzecim wiosennym meczu Nice 1 Ligi. W Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Przypominamy, że cały czas można też jeszcze kupować karnety na całą rundę wiosenną. Zapraszamy!

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Cały czas trwa także sprzedaż karnetów uprawniających do wejścia na wszystkie mecze domowe Miedzi w rundzie wiosennej! Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, natomiast w najbliższą niedziele 11 marca będzie nieczynna (ustawowy zakaz handlu). Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z WIGRAMI SUWAŁKI:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

CENNIK KARNETÓW NA MIEDŹ – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

  2:0

miedz-wigry-suwalki.png

24/25.03.2018,
godz.??
Nice 1 Liga
Mielec

 mielec-miedz.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Znakiem rozpoznawczym Miedzi na wiosnę będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Mam nadzieję, że kibice to docenią i będą razem z nami".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.