przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Trenerzy po meczu Miedź Legnica – Piast Gliwice 2:2

2018_nowak_dominik_konfrerencja_ekstraklasa.jpgPrezentujemy wypowiedzi trenerów po meczu Miedź Legnica – Piast Gliwice. Spotkanie ocenili Waldemar Fornalik (Piast) i Dominik Nowak (Miedź).

Waldemar Fornalik:

- Byłe to mecz prezentów. Najpierw to my sprezentowaliśmy gola Miedzi, a następnie Miedź się zrehabilitowała. Miedź jest zespołem, który lubi grać piłką. Mieliśmy też w pewnych fragmentach problemy. Ważna na pewno tez była bramka, która straciliśmy do szatni. Gdyby nie ona byłoby łatwiej na pewno odnieść tu zwycięstwo. Mieliśmy swoje sytuacje. Mak, później świetna interwencja Sapeli i piłka meczowa Jodłowca. Niestety tak się nie stało i jak mówi klasyk, jak nie można wygrać to trzeba zremisować.

2018_fornalik_waldemar.jpg

Dominik Nowak:

- Zacznę od podziękowań dla piłkarzy. Dziś włożyliśmy w ten mecz bardzo dużo zdrowia. Mieliśmy swój plan zarówno w obronie jak i prowadzeniu ataku. Mieliśmy dziś wychodzić do kontrataku. Kilka było bardzo fajnych. Brakowało ostatniego podania czy dobrej decyzji. Piast jest zespołem, który z bocznych stref zdobywa dużo bramek, ma dobrego napastnika jakim jest Papadopulos. Nie ustrzegliśmy się błędów i straciliśmy bramkę. Przegrywaliśmy 1:2, i tu należą się wielkie brawa dla zespołu, który po takiej sytuacji potrafił się podnieść i walczył do końca o zwycięstwo. Było widać u nas troszeczkę brak środka pola, tej naszej kreatywności co było nasza wizytówką. W przerwie zmieniliśmy system gry, nie byliśmy w stanie prowadzić środkiem naszej gry i postanowiliśmy grać prostymi sposobami. Teraz przerwa na reprezentację, którą wykorzystamy także na odpoczynek.

2018_dominik_nowak_konferencja_prasowa.jpg

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.