przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Transfer last minute: Mladen Bartulović wzmocni Miedź!

2017_mladen_bartulovic.jpgChorwat Mladen Bartulović podpisał półroczny kontrakt z Miedzią. 30-letni zawodnik, który ma na koncie dwa występy w reprezentacji swojego kraju, jest znany przede wszystkim z dobrej gry w ukraińskiej ekstraklasie. W sumie zaliczył w niej 219 występów, strzelił 29 bramek i miał 28 asyst. Bartulović to uniwersalny piłkarz o usposobieniu ofensywnym – może występować zarówno w pomocy, jak i w ataku.

Ostatnim klubem Bartulovicia była Worskla Połtawa – jesienią rozegrał w niej 16 meczów w ukraińskiej ekstraklasie. Wcześniej reprezentował m.in. Hajduk Split, Dnipro Dniepropietrowsk, Krywbas Krzywy Róg, Arsenał Kijów i Karpaty Lwów. W ukraińskiej ekstraklasie wyrobił sobie bardzo solidną markę – rozegrał tam 219 meczów, strzelił 29 bramek i zaliczył 28 asyst. W sezonie 2014/15 rozegrał też dwa mecze w Lidze Europy w barwach Dnipro Dnieporopietrowsk (wtedy Dnipro dotarło do finału tych rozgrywek). Bartulović ma też na koncie dwa występy w reprezentacji Chorwacji.

Biorąc pod uwagę umiejętności i przebieg dotychczasowej kariery Chorwata, pozyskanie Bartulovicia przez Miedź może być jednym z ciekawych transferów w Nice 1 lidze. Zawodnik jest już w Legnicy, przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał półroczny kontrakt. We wtorek wyszedł już na pierwszy trening z drużyną Miedzi.

Tak Mladen Bartulović gra i strzela bramki:

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.