przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

To będzie piękne Święto Niepodległości

2018_Cracovia_-_Miedz_Legnica_-_12.jpg11 listopada 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego samego dnia Miedź Legnica zagra na własnym stadionie z Arka Gdynia. W związku z tym podczas spotkania zaplanowano kilka ciekawych wydarzeń, które uświetnią tę wspaniałą i okrągła rocznicę.

Wciąż trwa akcja zbiórki krwi, która organizowana jest we współpracy z Legnickim Oddziałem Krwiodawstwa. 100 pierwszych krwiodawców otrzyma darmowy bilet na mecz Miedź – Arka. Poza tym Bank PKO – będzie podczas meczu rozdawał najmłodszym kibicom biało-czerwone flagi.

Jeśli chodzi o sam mecz, podczas prezentacji drużyn kibice odśpiewają hymn narodowy, a sami piłkarze wyjdą na murawę w szalikach reprezentacji Polski oraz biało-czerwonych opaskach na  ramieniu. Również eskorta meczowa tego dnia będzie wyjątkowa. Stworzą ją dzieci ubrane w barwy narodowe. To jednak nie koniec.

1971 kibiców otrzyma biało-czerwone kotyliony, które będą rozdawane przez hostessy przy wejściu na trybunę B. W trakcie hymnu na legnickim stadionie rozwinięta zostanie też 100-metrowa flaga narodowa, która zostanie zaprezentowana na tej samej trybunie.

Jak widać, obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zapowiadają się na stadionie bardzo ciekawie i kolorowo. Tylko raz w historii przydarza się okazja, aby wziąć udział w takim wydarzeniu. Zapraszamy na mecz Miedź – Arka i świętowanie tego wspaniałego dnia właśnie z nami.  

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.