przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Strefa Miedzi rozwija się dla Was już od 6 lat!

2018_strefa_miedzi_-_10.jpgWe wrześniu minęło 6 lat od kiedy w Galerii Piastów powstała Strefa Miedzi. Na początku działała tylko w formie „wyspy”, jako punkt sprzedaży biletów i drobnych gadżetów, a dziś to już prężnie działający salon sprzedaży, z bogatym asortymentem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! – Cały czas się rozwijamy i staramy się reagować na potrzeby naszych klientów, stąd coraz bogatsza oferta, która w tej chwili liczy już ponad 230 produktów – mówi Przemysław Kołkowski z Zarządu Miedzi, odpowiedzialny za ten projekt.

Dziś Strefa Miedzi w Galerii Piastów to miejsce doskonale znane wszystkim legniczanom. To tam można kupić karnet czy bilet meczowy w przedsprzedaży, znaleźć odpowiedni szalik, t-shirt, czapkę bluzę czy inny kibicowski atrybut. Ale nie tylko… Tam legniczanie chętnie także kupują stroje sportowe, idealnie nadające się do aktywności takich jak bieganie, siłowania czy amatorska gra w piłkę. Codziennie przez Strefę Miedzi przewija się kilkaset osób w różnym wieku i z różnymi potrzebami – na wszystkie staramy się odpowiadać, stale poszerzając asortyment, który w tej chwili liczy ponad 230 produktów. – To była długa droga i wymagała od nas wiele pracy. Myślę, że taki rozwój sklepu nie byłby możliwy, gdyby nie nasi pracownicy, którzy w różnym okresie byli bardzo zaangażowani w pracę Strefy – mówi Przemysław Kołkowski. Na różnych etapach rozwoju za sklep odpowiadali m.in. Paweł Hohoł, Paweł Niewiadomski, Tomasz Krawczyk, a obecnie Krystian Ślusarz i każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do rozwoju tego miejsca.

Zaczęło się od wyspy

W 2012 roku po awansie Miedzi z 2 do 1 ligi i coraz większym zainteresowaniu kibiców nie tylko biletami, ale też klubowymi gadżetami, klub otworzył Strefę Miedzi. Na lokalizację wybrano centrum miasta i Galerię Piastów (jednego z partnerów naszego klubu), w której codziennie tysiące legniczan robi zakupy. Pierwsza Strefa Miedzi miała charakter tzw. „wyspy” i skupiała się głownie na sprzedaży biletów i karnetów. Pojawiły się też drobne gadżety oraz pierwsze niebieskie t-shirty, a z czasem także meczowe koszulki. Strefa Miedzi okazała się strzałem w dziesiątkę, przyciągając coraz więcej legniczan. Okazało się, że wielu kibiców chętnie kupowało bilet na mecz wcześniej, więc wprowadziliśmy wejściówki w przedsprzedaży tańsze niż w dniu meczu, zachęcając kolejne osoby do odwiedzania naszego klubowego sklepu. Po dwóch latach asortyment sklepu tak urósł, że nie mieścił się już na stoisku wyspowym…

2012_strefa_wyspa3.jpg2012_strefa_wyspa.jpg

Sklep rośnie w oczach

W lipcu 2014 roku Strefa Miedzi przeniosła się do lokalu sklepowego na pierwszym piętrze Galerii Piastów – był to ogromny krok w rozwoju naszego fanshopu! Nowe miejsce dało nam nowe, znacznie większe możliwości ekspozycji towarów i więcej przestrzeni dla realizacji naszych pomysłów. Znacznie zwiększyła się ilość odzieży nie tylko sportowej, ale też typu casual, pojawiła się też nowa kolekcja t-shirtów. Ruch w nowej Strefie Miedzi był coraz większy i pobiliśmy rekord sprzedaży karnetów. Co ważne, większość klientów nie tylko kupowała wejściówki na mecze, ale też chętnie korzystała z oferty odzieżowej i gadżetowej naszego sklepu. Do zakupów proponowaliśmy klientom papierowe torby podarunkowe z eleganckim brandem Strefy Miedzi.

Strefa dla wszystkich

Kolejny krok w rozwoju Strefy Miedzi wykonaliśmy 1 grudnia 2016 roku – wówczas nasz sklep przeniósł się do jeszcze większego pomieszczenia (nadal na 1 piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You), gdzie znajduje się do dziś. Nowa, większa przestrzeń pozwoliła nam kolejny raz na poszerzenie asortymentu, o co mocno zabiegali nasi klienci. Rozrosła się kolekcja t-shirtów, zarówno niebieskich, jak i w innych kolorach z motywem Miedzi, ale też patriotycznych. Pojawiły się nowe gadżety, bluzy, kurtki, szaliki i całe mnóstwo pomysłów na prezent. W naszej Strefie znajdzie coś dla siebie duży i mały, stary i młody, kibice Miedzi i amatorzy sportu! Zbiegło się to w czasie z podpisaniem umowy z firmą Saller-Polska, która została oficjalnym partnerem technicznym Miedzi. W ślad za tym pojawiła się w sklepie odzież sportowa wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Na półkach jest także coraz więcej towarów w stylu casual, jak koszulki polo i longsleeve. – Chcieliśmy, żeby Strefa Miedzi była miejscem dla każdego, gdzie na zakupy przyjdzie cała rodzina i każdy znajdzie coś dla siebie, także panie. Chcemy spełniać oczekiwania każdego kibica, od fanatyka z trybuny C po klienta z trybuny VIP, dlatego w ofercie mamy coś na stadion, ale i na spotkanie biznesowe – wylicza Przemysław Kołkowski.

strefa_lokal_3.jpgstrefa_lokal_1.jpg

Miejsce spotkań pasjonatów

Mimo ciągłego rozwoju sklepu i zwiększania asortymentu wciąż bardzo ważną rolę odgrywa oryginalna koszulka meczowa Miedzi, która jest towarem ekskluzywnym i pożądanym przez wszystkich kibiców. Ma ona swoje stałe miejsce ekspozycji i jest prawdziwym hitem sprzedażowym – jej niebieska wersja (Miedź w meczach domowych występuje w strojach koloru niebieskiego) w każdej rundzie sprzedaje się w kilkuset egzemplarzach! Strefa Miedzi to także miejsce spotkań – z naszymi sprzedawcami zawsze możecie porozmawiać o Miedzi, a w sklepie często spotkacie naszych zawodników, zarówno z pierwszego zespołu, jak i Akademii Piłkarskiej Miedzi! Znajdziecie tu także ulotkami z terminarzami meczów Miedzi oraz drużynowe plakaty. Mówiąc wprost – jesteśmy pasjonatami Miedzi i nasz sklep to miejsce właśnie dla wszystkich pasjonatów. Zapewniamy, że każdy znajdzie tu wszystko dla prawdziwego kibica Miedzi. Lampa, zegar, ręcznie robiony w drewnie herb klubowy czy najnowszy komplet pościeli dla najmłodszego kibica... to tylko niektóre z nietypowych gadżetów. Stawiamy też na jak największą dostępność dla klientów, dlatego Strefa jest otwarta niemal 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu (poza niedzielami ustawowo wyłączonymi z handlu).

Stawiamy na jakość i słuchamy kibiców

Z każdym kolejnym produktem coraz bardziej dbamy o szczegóły. Chcemy podnosić jakość i podkreślać w ten sposób wyjątkowość naszych produktów. Wprowadziliśmy etykiety i metki ze znakiem Miedzi Legnica, znajdujące się m.in. na naszej kolekcji ubrań.  Stawiamy przede wszystkim na jakość, bo Miedź Legnica to jakość sama w sobie. – Tworząc nowe produkty zaczynaliśmy od prostych gadżetów i prostych grafik, a obecnie staramy się wchodzić na wyższy poziom i korzystamy z coraz lepszych materiałów. Stworzenie jednego produktu wydaje się zadaniem prostym, ale w praktyce nad jedną koszulką debatujemy wszyscy i rozważamy różne rozwiązania, by znaleźć to najlepsze – wyjaśnia Przemysław Kołkowski. Wsłuchujemy się też w oczekiwania kibiców, dlatego myśląc np. o koszulce meczowej na nowy sezon, pokazujemy wstępne projekty fanom i pytamy ich o zdanie. Wszystko dlatego, że chcemy przede wszystkim spełniać oczekiwania kibiców i robić produkty, z którymi będą mogli się identyfikować, czuć dumę zakładając nasze ubrania i być zadowolonym z ich z jakości. Warto dodać, że to na życzenie kibiców Strefa Miedzi zrobiła koszulkę meczową w rozmiarze 3XS.

Marzenia i plany

Rozwój Strefy Miedzi to proces, który trwa od sześciu lat. Chcemy dalej się rozwijać, by kibice Miedzi – z pomocą naszych produktów – mogli tworzyć niepowtarzalną atmosferę na legnickim stadionie podczas meczów LOTTO Ekstraklasy! Jesteśmy ciekawy waszych opinii i pomysł na nowe gadżety. Zapraszamy także do współpracy grafików – można się z nami skontaktować pisząc na adres: sklep@miedzlegnica.eu Przede wszystkim zachęcamy jednak wszystkich do częstego odwiedzania Strefy Miedzi. Znajdziecie nas na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele (z wyłączeniem niedziel objętych ustawowym zakazem handlu) w godz. 10.00 – 20.00. W sierpniu 2018 roku uruchomiliśmy sklep biletowy on-line pod adresem bilety.miedzlegnica.eu a kolejnym krokiem będzie uruchomienie internetowego fanshopu Miedzi, w którym kupicie wszystkie gadżety, szaliki i koszulki.

Zapraszamy na zakupy! Opiniami o produktach możecie się z nami podzielić na naszej stronie na Facebooku – TUTAJ.

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.