przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w Ekstraklasie!

2018_Miedz_Legnica_-_Pogon_Siedlce_-_66.jpgNa te chwilę czekają wszyscy kibice Miedzi! W piątek 22 czerwca w Strefie Miedzi ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w Ekstraklasie. Przez pierwsze trzy dni odbywać się będzie na zasadzie prolongaty miejsca dla osób, które miały karnet w minionej rundzie, a od poniedziałku zostanie otwarta dla wszystkich. Klub wprowadzi do obrotu maksymalnie 3000 karnetów.

To będzie pierwszy, historyczny sezon Miedzi w Ekstraklasie! Jesienią 2018 roku Miedź rozegra aż 10 meczów ligowych w Legnicy oraz ewentualne spotkania Pucharu Polski. Na Stadionie im. Orła Białego będziemy gościć m.in. podwójne derby (ze Śląskiem Wrocław oraz Zagłębiem Lubin), a także mistrza Polski – Legię Warszawa! Zakup karnetu to oszczędność pieniędzy i czasu, ale przede wszystkim gwarancja stałego miejsca na trybunach! A o to, szczególnie w hitowych meczach, nie będzie łatwo. Przypomnijmy, że legnicki stadion ma nieco ponad 6 tys. miejsc i już na ostatnie mecze Miedzi w Nice 1 Lidze brakowało biletów. Do sprzedaży karnetowej trafi maksymalnie 3 000 miejsc. Przez pierwsze trzy dni sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie prolongaty miejsca dla osób, które miały karnet w minionej rundzie, a od poniedziałku (25 czerwca) zostanie otwarta dla wszystkich.

Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych! Tym bardziej, że kupno karnetu opłaca się znacznie bardziej, niż kupno pojedynczych biletów. Te dodatkowo zostaną podzielone na dwie kategorie – mecze zwykłe oraz super mecze (Śląsk, Zagłębie L., Legia) droższe o 10 złotych.

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci).

Przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz ligowy z Pogonią Szczecin (20 lipca, piątek, godz. 18.00) rozpocznie się w środę 11 lipca.

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2018:
Trybuna A lub B: 199 zł
Trybuna C: 129 zł
*Sektor rodzinny: 249 zł

**BILET NA ZWYKŁY MECZ W PRZEDSPRZEDAŻY:
Trybuna A lub B: 29
Trybuna C: 24
*Sektor rodzinny: 35

**BILET NA ZWYKŁY MECZ W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 34 zł
Trybuna C: 29 zł
*Sektor rodzinny: 40 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

**Bilet na super mecz (Miedź – Śląsk Wrocław, Miedź – Zagłębie Lubin, Miedź – Legia Warszawa) kosztuje odpowiednio 10 zł więcej.

cennik-06-2018-OK.jpg

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.