przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Przegląd prasy: trener Nowak przepytany przez „Weszło!”

BIURO_PRASOWE.jpgDziś w przeglądzie prasy polecamy ciekawy, obszerny wywiad z trenerem Miedzi w portalu „Weszło!”. Dominik Nowak opowiada w nim m.in. o radzeniu sobie z presją, pozytywnym nastawieniu, świetnej atmosferze, ale też przymiarkach transferowych i planach na Ekstraklasę. - To będzie największym wyzwaniem w mojej karierze, ale absolutnie mnie to nie przytłacza – mówi.

W obszernej rozmowie trener Nowak opwoada m.in. o przełomowych momentach minionego sezonu:

- Momentem może nie przełomowym, ale utwierdzającym w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kurs był marcowy mecz w Sosnowcu. Wygraliśmy 2:0. To był mecz trudny, w którym nie graliśmy ładnie, nie dominowaliśmy w swoim stylu, ale pokazaliśmy wtedy spokój i piłkarskie wyrafinowanie. Bardzo ważny był też moment po porażce w Tychach, jedynej w rundzie wiosennej. Wtedy było dość ostro, musieliśmy jeszcze raz wyjaśnić sobie, co i jak chcemy zrobić. W następnej kolejce graliśmy z Olimpią Grudziądz. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy, w przerwie potrafiliśmy podnieść głowy i zrealizować plan, mimo ewidentnej nerwowości. Te chwile uważam za najważniejsze.

Mówi także, że w Ekstraklasie Miedź nie zmieni swojego ofensywnego stylu:

- Nie wiem, jak wyjdzie, ale od pewnych rzeczy odchodzić nie będę. Nie po to tyle pracowaliśmy z zespołem i wyrobiliśmy pewne nawyki, żeby teraz się z tego wycofywać. Jak na razie wszystko się sprawdziło, każdy podkreśla, że Miedź była najlepsza nie tylko punktowo. Ekstraklasa to już inna półka. Schodzimy stopień niżej, żeby za chwilę pójść o dwa do góry. Trzeba próbować i się nie bać.

CAŁY WYWIAD TUTAJ

  3:1

zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png


26.10.2018
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-slask-wroclaw.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.