przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Przegląd prasy: Rafał Augustyniak wspomina Suwałki

BIURO_PRASOWE.jpgCzy w Suwałkach naprawdę jest tak zimno, jak mówią? Gdzie w Legnicy najchętniej spędza czas? Jaką książkę ostatnio przeczytał? Pomocnik Miedzi Rafał Augustyniak w ogniu pytań z cyklu „Poza boiskiem” w portalu Legnica24h.pl Polecamy!

Suwałki są naprawdę tak zimne, jak mówi obiegowa opinia o tym mieście?

RAFAŁ AUGUSTYNIAK: - Tak, tam już w październiku wychodząc wieczorem, wystarczy że zawieje wiatr, to czuć zimno. Jest to piękna okolica i naprawdę polecam, jeżeli ktoś ma okazję tam pojechać. Jeziora i cała natura sprawiają, że jest tam bardzo pięknie. Choć zima mocno przeszkadza. Pamiętam, że nawet w maju potrafi spaść śnieg i można lepić bałwana.

>CAŁY WYWIAD TUTAJ<

  2:2

wisla_plock-miedz.png


22.09.2018
godz.20:30
Ekstraklasa

 miedz-legia_.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.