przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Pomóż zwierzakom „trójkolorową paką”

2015_zbiorka_schronisko-_7.jpgTrwa kolejna edycja akcji Trójkolorowa paka dla zwierzaka. Zachęcamy do włączenia się w tą szlachetna akcję. W ubiegłym roku dzięki hojności legniczan zwierzaki z legnickiego schroniska otrzymały dużą ilość niezbędnego pożywienia.

Trwa akcja Trójkolorowa paka dla zwierzaka, która organizowana jest przez Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica oraz klub Miedź Legnica S.A. Jeśli chcecie pomóc podopiecznym Towarzystwa opieki Nad Zwierzętami i Schronisku dla zwierząt w Legnicy zapraszamy do włączenia się do tej szlachetnej inicjatywy. – Zbieramy przede wszystkim suche pokarmy, pokarmy w puszkach, smycze, zabawki dla zwierzaków oraz tak ważne rzeczy jak koce i kołdry – informuje Krzysztof Piotrowski.

Pośród podarków mogą oczywiście znaleźć się inne rzeczy, które znacząco ułatwią zwierzakom przetrwanie zimy. W ubiegłym roku legniczanie spisali się znakomicie. Podarki trzeba było przewieść aż trzema samochodami.

2015_zbiorka_schronisko-_2.jpg

Mamy nadzieję, że przed nadchodzącą zimą mieszkańcy miasta także wykażą się ciepłymi sercami i podarują wiele ciepła potrzebującym zwierzakom.

Akcja trwa do 18 grudnia. Dary można przynosić do Ośrodka Kibice razem Miedź Legnica w godzinach od 13:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Ośrodek znajduje się przy ul. Wrocławskiej 93/2. Można także dzwonić pod numer 731 594 666 w razie pytań bądź chęci zostawienia podarków.

Nie bądźmy obojętni na los zwierzaków!!!

trojkolorowa_paka_dla_zwierzaka_schronisko_plakat.jpg

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.