przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Nadchodzi nowa siła w LOTTO Ekstraklasie

stadion-dron-OK.JPGSezon ligowy w LOTTO Ekstraklasie zbliża się coraz większymi krokami. Przed nami pierwszy – historyczny mecz z Pogonią Szczecin, na którym nie może Was zabraknąć. W środę ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Zachęcamy do zakupu biletów i dopingowania Miedzi Legnica na legnickim stadionie, a także obejrzenia spotu wyprodukowanego przez Miedź TV!

Miedź Legnica po raz pierwszy w swojej historii zagra w LOTTO Ekstraklasie. Nasz zespół na inaugurację sezonu podejmie na własnym boisku Pogoń Szczecin (20.07.2018, godz. 18:00). Legniczanie na pewno wniosą do ligi powiew świeżości i będą jej nową siłą. Zapraszamy do zakupu biletów na to spotkanie w Strefie Miedzi w Galerii Piastów i wspierania naszych piłkarzy na stadionie.

W związku z inauguracją sezonu zapraszamy także do obejrzenia spotu produkcji Miedź TV!

Spot wyprodukował Bartek Melniczuk (Melon Mix Produkcja Filmowa), a za zdjęcia lotnicze odpowiada Jarosław Wierzbicki (JSQ FILM).

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.