przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Mikołajkowa niespodzianka dla klientów Carrefour

2017_lew_miedziak_w_carrefour-7.jpgLew Miedziak oraz zawodnicy pierwszego zespołu, a także przedstawicielki kobiecej drużyny Akademii Miedzi sprawili wielką, Mikołajkową niespodziankę wszystkim klientom marketu Carrefour. Podczas spotkania nie brakowało upominków, autografów i oczywiście pamiątkowych zdjęć.

Marta Mętel, Justyna Walter, Wiktoria Czapluk, Frank Adu Kwame, Przemysław Mystkowski, Tomislav Bozić, Karol Gardzielewicz i Adrian Purzycki oraz Lew „Mikołaj” Miedziak i towarzyszący mu Wiktor Czepułkowski stanowili o sile reprezentacji Miedzi Legnica podczas spotkania z klientami marketu Carrefour.

Lew Miedziak tradycyjnie zajął się zabawą z najmłodszymi oraz rozdawaniem upominków. Wiktor Czepułkowski znany z opowiadania wielu ciekawostek, podczas wizyty w Carrefour przeprowadził kilka trudnych konkursów, w których za dobre odpowiedzi można było wygrać fajne nagrody.

Piłkarze i piłkarki rozdawali wszystkim chętnym pamiątkowe plakaty na których zostawiali autografy. Nie obyło się także bez pamiątkowych zdjęć z klientami supermarketu.

Spotkanie było wielkim sukcesem, bo zgromadziło ogromną ilość osób, które na koniec wspólnie wzniosły okrzyk „Miedzianka, Miedzianka!”.

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.