przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Mikołajki z Miedzią, czyli Lew Miedziak w akcji

2017_mikolaj_w_okr_miedz-18.jpg6 grudnia to doskonale znany dzień wszystkim dzieciom. Właśnie wtedy otrzymują one prezenty z rąk św. Mikołaja. Również Miedź Legnica tradycyjnie włączyła się w obchody tego dnia i obdarowała swoich przyjaciół prezentami.

W rolę św. Mikołaja tradycyjnie wcielił się Lew Miedziak, który już dzień wcześniej odwiedzał pierwsze grzeczne dzieci, które oczywiście zasłużyły na prezenty. Lew Miedziak pojawił się na treningu najmłodszej grupy Akademii Miedzi. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności za co otrzymały upominki.

6 grudnia Lew Miedziak miał jeszcze więcej pracy. Swoje obowiązki rozpoczął wypełniać już o godz. 6:30, kiedy odwiedził pierwsze grzeczne dzieci w ich domach. Nie zabrakło go także podczas treningów drużyn Akademii Miedzi. Dodatkowo nasza maskotka pojawił się jeszcze w Ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica, gdzie z pomocą Wojciecha Łobodzińskiego oraz Piotra Smołucha obdarował podopiecznych OKR Miedź kolejnymi prezentami. Miedziankowy Mikołaj odwiedził tego dnia wielemiejsc, a także jego ulubione targowisko miejskiee przy Zamku Piastowskim, gdzie również nikt nie został bez upominku.

- Drogie dzieci, chciałbym wam życzyć wesołych świąt oraz wspaniałych prezentów i dużo uśmiechu. Do zobaczenia – mówił podczas wizyt Lew Miedziak.

  1:0

gks-miedz.png

3.03.2018,
godz.??
Nice 1 Liga
Legnica

 miedz-odra.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"W sparingach nie przywiązujemy dużej wagi do wyniku, ale na pewno cieszy wygrana w starciu ze Śląskiem, choć powinniśmy do końca zachować czyste konto w obronie. Pracujemy nad różnymi założeniami taktycznymi oraz organizacją gry i w pierwszej połowie wyglądało to naprawdę dobrze.".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.