przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Miedź wznowiła treningi po zimowej przerwie

Pierwszy_trening_Miedzi-2018.JPG23 zawodników miał do dyspozycji sztab szkoleniowy Miedzi na pierwszych zajęciach po zimowej przerwie. Wśród nich był napastnik Mariusz Idzik, który zakończył rehabilitację i może trenować z pełnymi obciążeniami. – Przed nami okres ciężkiej pracy, by jak najlepiej przygotować zespół do rundy wiosennej – mówi trener Dominik Nowak.

Piłkarze Miedzi po raz pierwszy po zimowej przerwie spotkali się w poniedziałkowe popołudnie. Po odprawie ze sztabem trenerskim wyszli na krótkie zajęcia na świeżym powietrzu. Brało w nich udział 23 zawodników, wśród nich także Mariusz Idzik, który zakończył rehabilitację po poważnej kontuzji. Natomiast indywidualnie trenuje na razie Michał Bartkowiak (jest w trakcie rehabilitacji po operacji ścięgna Achillesa), który do treningów z drużyną powinien być gotowy za dwa tygodnie. Na poniedziałkowych zajęciach pojawił się także Hubert Antkowiak, który w minionej rundzie był wypożyczony do 2-ligowej Warty Poznań, a sztab trenerski Miedzi chciał przyjrzeć się aktualnej dyspozycji młodego napastnika.

We wtorek zawodników czekają badania medyczne, w środę testy sprawnościowe i wydolnościowe, a później już tylko ciężka praca nad formą na rundę wiosenną Nice 1 Ligi. Pierwszy sparing legnicka drużyna rozegra w sobotę 13 stycznia w Jarocinie z ekstraklasową Arką Gdynia (o godz. 13.00).

  0:0

miedz-podbeskidzie1.png

28.04.2018,
godz.15.00
Nice 1 Liga
Legnica

 miedz-ruch.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Znakiem rozpoznawczym Miedzi na wiosnę będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Mam nadzieję, że kibice to docenią i będą razem z nami".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.