przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Miedź Legnica rozpoczęła przygotowania do sezonu

2018_pierwszy_trening_miedzi_lato_-_164.jpgZawodnicy Miedzi Legnica odbyli w środę pierwsze zajęcia treningowe w letnim okresie przygotowawczym. Miedź do końca tygodnia będzie trenować na własnych obiektach, a następnie wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy. Wśród trenujących zawodników nie było jeszcze Henrika Ojamy oraz Franka Adu Kwame.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 22 zawodników. Wśród nich Lucjan Zieliński, który wrócił do Miedzi z wypożyczenia do MKS Kluczbork oraz 20-letni Błażej Skórski pomocnik Wisły Kraków. Zabrakło Franka Adu Kwame, który dołączy do zespołu pod koniec tygodnia oraz Henrika Ojamy. Nowy nabytek Miedzi Legnica przechodził dziś badania lekarskie i dołączy do treningów w najbliższych dniach.

Zawodnicy odbyli półtoragodzinną jednostkę treningową. Trener Dominik Nowak był bardzo zadowolony z zajęć oraz formy w jakiej piłkarze stawili się w Legnicy. – Cieszę się bardzo, że wszyscy wrócili w stuprocentowej dyspozycji fizycznej. Mam nadzieję, że potwierdzą to też badania wagi i tkanki tłuszczowej. Widać, że zawodnicy odpowiednio wypoczęli. Pierwsze zajęcia nie były zaplanowane na najwyższych obciążeniach ale pokazały nam ogromne zaangażowanie każdego z piłkarzy. Będziemy oczywiście ciągle budować formę zespołu – powiedział po treningu trener Nowak.

W czwartek piłkarze Miedzi Legnica przejdą badania krwi oraz tkanki tłuszczowej. Następnie po południu spotkają się na treningu.

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.