przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Maccabi Hajfa sprawdzi formę Miedzi

2017_SPARING_Miedz_-_Warta_-_58.jpgW niedzielę w Opalenicy Miedź rozegra ostatni sparing przed nowym sezonem. Formę legniczan sprawdzi bardzo wymagający rywal, ubiegłoroczny uczestnik Ligi Europy Maccabi Hajfa. Początek spotkania o godz. 17.00.

Maccabi Hajfa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Izraelu – to wielokrotny mistrz kraju i zdobywca pucharu kraju. W minionym sezonie Maccabi grało w Lidze Europy – zostało wyeliminowane w II rundzie. W przeszłości zawodnikiem tego klubu był m.in. były już reprezentant Polski Ludovic Obraniak. Obecnie w kadrze Maccabi jest m.in. pomocnik Kamil Vacek. Czech jest dobrze znany w polskiej Ekstraklasie – w sezonie 2015/16 występował w Piaście Gliwice, zagrał w 33 meczach i strzelił 5 bramek. W środę Maccabi pokonało w sparingu VfL II Wolfsburg 4:0.

Dla Miedzi mecz z Maccabi Hajfa będzie ostatnim sprawdzianem przed startem sezonu – tydzień później legniczan czeka wyjazdowy mecz Pucharu Polski, a dwa tygodnie później Miedź rozpocznie zmagania w Nice 1 Lidze wyjazdowym spotkaniem Rakowem Częstochowa. – Maccabi to dla nas bardzo wymagający przeciwnik, z którym zagramy po trzech tygodniach ciężkich treningów. Taki mecz da nam obraz, co jeszcze musimy poprawić przed startem sezonu. Nasz skład już będzie trochę węższy niż w poprzednich sparingach, bo szukamy optymalnego ustawienia – mówi trener Dominik Nowak.

Skład Miedzi oraz aktualny wynik znajdziecie w czasie meczu na Twitterze Miedzi. Początek spotkania w niedzielę o godz. 17.00. 

  1:3

stal-miedz.png

29.07.2017,
godz.18.00
 Nice 1 Liga Częstochowa

 rks_rakow_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Pamiętam w jakim stanie zastałem ten klub. Przecież tu wszystko trzeba było budować od nowa ciężką, codzienną pracą i my to systematycznie robimy. Wiemy skąd startowaliśmy, wiemy gdzie obecnie jesteśmy, ale wiemy też doskonale dokąd zmierzamy. Cały czas chcemy iść do przodu w każdym obszarze".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.