przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

„Liga od kuźni”, czyli jak szkoli się w Miedzi Legnica

Liga_od_kuni.jpgNie tak dawno portal Weszło! odwiedził Legnicę, by przygotować raport wideo z funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Miedź. Dziś możemy obejrzeć efekty tej wizyty.

Dziennikarze Weszło! spędzili w naszym klubie niemal cały dzień. Obserwowali treningi, zapoznawali się z infrastrukturą, rozmawiali ze szkoleniowcami, a także dyrektorem sportowym i dyrektorem Akademii Piłkarskiej Miedź Legnica. Odwiedzili budynek naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, byli w bursie, gdzie z bliska mogli przyjrzeć się jak wygląda dzień z życia piłkarza akademii. Jak ocenili to, co widzieli i usłyszeli?

Szczegółową analizę i ocenę można obejrzeć w poniższym materiale wideo, a w skrócie – Miedź dostała cztery gwiazdki na pięć możliwych. Nasz klub jest pierwszym, który został tak wysoko oceniony w ramach cyklu „Liga od kuźni”.

„Miedź ma przemyślaną koncepcję szkolenia, Miedź ma własny pomysł na to, jak się wyróżnić. Przez lata legniczanie uchodzili za jeden z najbardziej poukładanych klubów pierwszej ligi, a te standardy zdają dziś egzamin również w Ekstraklasie. Widać, że w klubie panuje spójność, bo akademia Miedzi również zorganizowana jest wzorowo. Pytanie tylko, jak będzie z efektami. Czy trzeba będzie czekać tak długo, jak Miedź czekała na awans do Ekstraklasy?” – czytamy na stronie portalu. Cały tekst dostępny jest TUTAJ.

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.