przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kup KARTĘ PODARUNKOWĄ MIEDZI w prezencie dla najbliższych!

karty_podarunkowe_august.jpgNie masz pomysłu na prezent? Nie wiesz co podarować najbliższym? Od 1 grudnia w Strefie Miedzi dostępne są Karty Podarunkowe! Niech twoi najbliżsi sami wybiorą wymarzony prezent!

Karta podarunkowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą zdecydować się jaki prezent podarować najbliższej osobie. Od 1 grudnia Strefa Miedzi wprowadza do obrotu Karty Podarunkowe o wartości 50 zł, które można także łączyć w wyższe kwoty (wielokrotność 50 zł). Karta jest ważna aż przez 180 dni od zakupu, dzięki czemu obdarowana osoba będzie miała dużo czasu na wybór wymarzonych prezentów. Naszą Kartę Podarunkową można wymienić na dowolny towar dostępny w Strefie Miedzi.

Karty podarunkowe dostępne są w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Zapraszamy na zakupy!

Regulamin promocji:

Regulamin_Kart_Podarunkowych_MKS_Miedz_Legnica.pdf

karty_podarunkowe_august.jpg

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.