przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kup karnet na trybunę C i dopinguj Miedź!

2017_Miedz_-_STal_Mielec_-_134.jpgPrzypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w rundzie wiosennej 2018 Nice 1 Ligi. Karnety sprzedają się w rekordowym tempie, a najtańszy można kupić już za 79 złotych na trybunę C, na której zasiadają kibice prowadzący regularny doping.

Kupno karnetu to oszczędność czasu i pieniędzy – z karnetem nie trzeba stać w kolejkach do kas w dniu meczu, a dodatkowo cena pojedynczego wejścia na stadion jest znacznie tańsza niż w przypadku biletu! Karnet na trybunę C (fanatyków) kosztuje jedynie 79 zł, co przy ośmiu czekających nas wiosną meczach daje cenę jednostkową poniżej 10 zł za mecz. Zachęcamy do zakupu karnetów i dopingowania Miedzi w każdym meczu! – Znakiem rozpoznawczym Miedzi na wiosnę będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Mam nadzieję, że kibice to docenią i będą razem z nami! – mówi trener Dominik Nowak.

Sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

  2:2

wisla_plock-miedz.png


22.09.2018
godz.20:30
Ekstraklasa

 miedz-legia_.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.