przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Kibice Miedzi już są w Ekstraklasie!

2018_Miedz_Legnica_-_Stomil_Olsztyn_-_173.jpgW sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn po raz kolejny nasza drużyna mogła liczyć na fantastyczne wsparcie trybun! Szczególnie zaimponował Sektor Rodzinny, zajmowany przez najmłodszych fanów Miedzi, który przygotował specjalną oprawę. – Nasi kibice już są w Ekstraklasie. Teraz my musimy wywalczyć awans – mówił niedawno trener Dominik Nowak i trudno się z nim nie zgodzić.

Po raz pierwszy na legnickim stadionie zaprezentowana została „podwieszana” oprawa. Wszystko to dzięki najmłodszym kibicom Miedzi, m.in. podopiecznym ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 1. Cała oprawa zaprezentowana podczas meczu ze Stomilem na Sektorze Rodzinnym została wykonana przez dzieci podczas specjalnych zajęć plastycznych podczas ferii zimowych. Wszystkim zaangażowanym w pomoc lrzy powstaniu opraw na Sektorze Rodzinnym serdecznie dziękujemy!

Przypomnijmy, że w Sektorze Rodzinnym Miedzi zasiadają najmłodsi kibice Miedzi wraz z rodzicami i opiekunami. Regularnie są tam prowadzone zajęcia z kulturalnego kibicowania. Nie mamy wątpliwości, że to obecnie najlepszy Sektor Rodzinny w Polsce!

Zobaczcie jak dopingował Sektor Rodzinny podczas meczu Miedzi ze Stomilem:

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.