przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kibice Miedzi już są w Ekstraklasie!

2018_Miedz_Legnica_-_Stomil_Olsztyn_-_173.jpgW sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn po raz kolejny nasza drużyna mogła liczyć na fantastyczne wsparcie trybun! Szczególnie zaimponował Sektor Rodzinny, zajmowany przez najmłodszych fanów Miedzi, który przygotował specjalną oprawę. – Nasi kibice już są w Ekstraklasie. Teraz my musimy wywalczyć awans – mówił niedawno trener Dominik Nowak i trudno się z nim nie zgodzić.

Po raz pierwszy na legnickim stadionie zaprezentowana została „podwieszana” oprawa. Wszystko to dzięki najmłodszym kibicom Miedzi, m.in. podopiecznym ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 1. Cała oprawa zaprezentowana podczas meczu ze Stomilem na Sektorze Rodzinnym została wykonana przez dzieci podczas specjalnych zajęć plastycznych podczas ferii zimowych. Wszystkim zaangażowanym w pomoc lrzy powstaniu opraw na Sektorze Rodzinnym serdecznie dziękujemy!

Przypomnijmy, że w Sektorze Rodzinnym Miedzi zasiadają najmłodsi kibice Miedzi wraz z rodzicami i opiekunami. Regularnie są tam prowadzone zajęcia z kulturalnego kibicowania. Nie mamy wątpliwości, że to obecnie najlepszy Sektor Rodzinny w Polsce!

Zobaczcie jak dopingował Sektor Rodzinny podczas meczu Miedzi ze Stomilem:

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.