przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kibice Miedzi bawili się w miasteczku Fortuny

2017_Miedz_-_Puszcza_Niepolomice-14.jpgPrzed meczem Miedzi z Puszczą Niepołomice legniccy kibice chętnie odwiedzali miasteczko Fortuny, które pojawiło się na legnickim stadionie na placu za Sektorem Rodzinnym. Zobaczcie, jak to wyglądało!

W miasteczku Fortuny na kibiców czekało wiele atrakcji, m.in. refleksomierz, czyli urządzenie sprawdzające szybkość reakcji kibica, a także konsola PS4 z grą FIFA18 na dwa pady. Zainteresowaniem fanów Miedzi cieszyła się także bramka celnościowa oraz bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Zobaczcie, jak to wyglądało:

  ?:?

miedz-rakow.png

25.11.2017,
godz.16.00
Nice 1 Liga
Katowice

 gks-miedz.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Biorąc pod uwagę okoliczności, to duży szacunek dla moich zawodników za wywalczony punkt w starciu z Puszczą i konsekwentną realizację taktyki w drugiej połowie, aż do ostatniego gwizdka. Pierwsza połowa też była dobra w naszym wykonaniu, poza dwoma fatalnymi błędami w obronie, które były brzemienne w skutkach."

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.