przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Jest co czytać, czyli piątkowy przegląd prasy

BIURO_PRASOWE.jpgPortale internetowe Przeglądu Sportowego oraz lca.pl zaserwowały mam dziś trzy ciekawe wywiady z piłkarzami Miedzi Legnica. Ich bohaterami są Paweł Zieliński, Borja Fernandez oraz Mateusz Szczepaniak.

- Przyzwyczaiłem się, że ludzie wciąż pytają mnie tylko o brata. Niech Piotr będzie na świeczniku, a ja walczę o swoje cele z drugiego planu – mówi Paweł Zieliński w rozmowie z Izą Koprowiak w cyklu „Chwila z…”. Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ.

Borja Fernandez natomiast w rozmowie z Dominikiem Piechotą wspomina czas spędzony w hiszpańskiej ekstraklasie. - Dlatego z Saulem i Gabim spędziliśmy tam [na kontroli antydopingowej – dop. red.] trochę czasu między innymi pijąc piwo. Słuchałem ich anegdot, przemyśleń i nie przestawałem się śmiać – mówi pomocnik Miedzi Legnica. Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ.

Wywiady z Pawłem Zielińskim i Borją Fernandezem dostępne są także w papierowym wydaniu Przeglądu Sportowgo.

„Miedź traktuję jak swój dom” – to tytuł do rozmowy Pawła Jantury z Mateuszem Szczepaniakiem na portalu lca.pl. - Miedź to klub, który dał mi prawdziwą szansę na zaistnienie w profesjonalnym futbolu. Mimo że nie jestem legniczaninem, to Miedź traktuję jak swój dom. Mówię to nie pod publiczkę, tylko całkiem serio - stwierdza „Dziki”. Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ.

- Oczywiście nikt mi za darmo niczego tutaj nie da. Wszystko muszę wywalczyć sobie na boisku, dobrą postawą na treningach, a jeśli dostanę szansę, to w meczu. Ale to w piłce i sporcie jest normalne - to fragment wywiadu Pawła Sasieli z Mateuszem Żyro na portalu legnica24h.pl. Całość znajdziecie TUTAJ.

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.