przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

FORTUNA nadal sprzyja Miedzi!

banner_Fortuna.jpgMiedź rozszerza współpracę sponsorską z FORTUNĄ Online Zakłady Bukmacherskie. Firma dumnie wspierała już klub w 1 lidze, w trakcie walki o awans, a teraz jeszcze mocniej wesprze Miedź w Ekstraklasie! W ramach umowy marka sponsora będzie m.in. bardziej niż do tej pory eksponowana na stadionie w Legnicy podczas meczów Miedzi.

FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie jest sponsorem klubu od lipca 2017 roku i w poprzednim sezonie była ważnym partnerem na drodze do zwycięstwa w rozgrywkach 1 Ligi.

- Miedź już w ubiegłym sezonie pokazała się jako bardzo profesjonalny i ambitny partner. Pierwsze mecze legniczan w Ekstraklasie udowodniły ponadto, że zespół ten stać na podjęcie wyrównanej walki z każdym przeciwnikiem. Chcemy towarzyszyć klubowi w realizacji kolejnych celów sportowych w najwyższej klasie rozgrywkowej, dlatego rozszerzenie współpracy było dla nas naturalnym krokiem – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zaklady Bukmacherskie.

– FORTUNA nieprzerwanie sprzyja Miedzi. Czas naszej współpracy z tym Sponsorem to dla klubu czas sukcesów sportowych i wierzymy, że nadal tak będzie. Rozszerzenie współpracy z FORTUNĄ oznacza wymierne korzyści dla obu stron. Jestem pewny, że ta umowa przyczyni się do dalszego rozwoju Miedzi – mówi Tomasz Brusiło z Zarządu Klubu.

Kibicu, pamiętaj: grając w FORTUNIE, wspierasz Miedź!

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.