przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dominik Nowak: Grać skutecznie w obronie

2018_dominik_nowak_konferencja_prasowa.jpgW najbliższą niedziele Miedź Legnica podejmie na własnym obiekcie Arkę Gdynia. Przed tym spotkaniem Dominik Nowak jest pewny, że trzeba w jego zespole uszczelnić jeszcze linię obrony.

Arka Gdynia:

- Szczególnie po ostatnim spotkaniu widać, że Arka jest zespołem, który ma dobre momenty w grze, ale z drugiej strony razi niefrasobliwością w obronie. W tym spotkaniu liczymy na wsparcie naszych kibiców, bo jest to zespołowi  bardzo potrzebne. Jesteśmy po dwóch meczach, które zagraliśmy na zero z tyłu i jest to bardzo istotne. Konsolidujemy się i szukamy powrotu formy, bo chcemy zdobywać punkty.

Szczepaniak wraca do składu:

- W Krakowie mieliśmy troszeczkę szczęścia i brakowało nam sytuacji bramkowych. Nie ukrywam tego. Rozmawialiśmy już na ten temat. Mateusz wrócił do nas. Nie zapominajmy, że to nie on kreuje sytuacje, a drużyna musi je wykreować dla niego. Bardzo ważna w jego sytuacja jest praca całej drużyny, jeśli oczywiście on gra z przodu. Czy w ogóle Mateusz Zagra okaże się przed meczem. W zespole jest spora rywalizacja, a my musimy skupić się bardziej na naszej postawie w środku boiska.

Aleksandar Miljković:

- On jak każdy inny nowy zawodnik musi się jeszcze nauczyć naszej gry. Musi się także wykazać cierpliwością. Zobaczymy też, jaka będzie jego forma pod koniec tego tygodnia. TO zadecyduje, czy zagra w niedzielę. Przyglądamy się mu, on także pracuje, poznaje zespół i w niego wchodzi. Wiemy jakie są nasze problemy kadrowe. Szukamy optimum jeśli chodzi o ustawienie i nasze wyjście na to spotkanie.

Jak pokonać Arkę:

- Myślę, że musimy być przede wszystkim skuteczni w obronie. To jest dla nas klucz do wszystkiego. Grać stabilnie w obronie, a z przodu zawsze się coś urodzi.

  0:4

miedz-arka_.png


25.11.2018
godz.13.00
LOTTO EKSTRAKLASA

 pogon-miedz.png
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.