przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

CTE SA sponsorem premii za wygraną!

LOGO_CTE.pngPartner Miedzi, firma CTE S.A. działająca na rynku nieruchomości, sponsorowała premię meczową dla piłkarzy Miedzi za zwycięstwo z Chojniczanką. Przypomnijmy, że Miedzianka pokonała rywala w meczu na szczycie II ligi 1:0 po trafieniu Jakuba Grzegorzewskiego.

Firma CTE S.A. może się poszczycić doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Działania Spółki na początku jej działalności skoncentrowały się na realizacji inwestycji biurowych dedykowanych innym spółkom wchodzących w skład Grupy Kapitałowej DSA S.A. W 2004 r. władze Wrocławskiej Grupy Kapitałowej DSA S.A. mając na uwadze dobre wyniki finansowe grupy oraz ustabilizowaną pozycję na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych podjęły decyzję związaną z dywersyfikacją działań inwestycyjnych kierując swoją uwagę na rynek nieruchomości komercyjnych.

Więcej o firmie na stronie www.cte-sa.pl

  ?:?

miedz-rakow.png

25.11.2017,
godz.16.00
Nice 1 Liga
Katowice

 gks-miedz.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Biorąc pod uwagę okoliczności, to duży szacunek dla moich zawodników za wywalczony punkt w starciu z Puszczą i konsekwentną realizację taktyki w drugiej połowie, aż do ostatniego gwizdka. Pierwsza połowa też była dobra w naszym wykonaniu, poza dwoma fatalnymi błędami w obronie, które były brzemienne w skutkach."

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.