przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

CTE SA sponsorem premii za wygraną!

LOGO_CTE.pngPartner Miedzi, firma CTE S.A. działająca na rynku nieruchomości, sponsorowała premię meczową dla piłkarzy Miedzi za zwycięstwo z Chojniczanką. Przypomnijmy, że Miedzianka pokonała rywala w meczu na szczycie II ligi 1:0 po trafieniu Jakuba Grzegorzewskiego.

Firma CTE S.A. może się poszczycić doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Działania Spółki na początku jej działalności skoncentrowały się na realizacji inwestycji biurowych dedykowanych innym spółkom wchodzących w skład Grupy Kapitałowej DSA S.A. W 2004 r. władze Wrocławskiej Grupy Kapitałowej DSA S.A. mając na uwadze dobre wyniki finansowe grupy oraz ustabilizowaną pozycję na rynku usług finansowo-ubezpieczeniowych podjęły decyzję związaną z dywersyfikacją działań inwestycyjnych kierując swoją uwagę na rynek nieruchomości komercyjnych.

Więcej o firmie na stronie www.cte-sa.pl

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.