przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

Bal charytatywny w barwach Miedzi

kkn-1.jpgJuż po raz drugi Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica zorganizował ostatkowy bal charytatywny. Tym razem dochód przeznaczony został na rzecz 14-letniej Marty Bodniewicz z Chojnowa. Marta zmaga się z nowotworem kości i zbiera środki na protezę nogi.

W sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kunicach, bawiło się do białego rana blisko 100 osób. Goście wywodzili się głównie ze środowiska kibiców Miedzianki. Podczas zabawy na szczytny cel udało się zebrać kwotę 7 800 złotych. Współorganizatorem balu był Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica. Na balu obecny był m.in. Paweł Parus, Pełnomocnik Marszałka Województwa Dolnośląskiego ds. Osób Niepełnosprawnych. Patronat medialny nad imprezą sprawował portal informacyjno-publicystyczny e-legnickie.

- „Bawimy się i pomagamy” to hasło, które oddaje charakter naszych przedsięwzięć. Cieszę się, że na nasz apel o pomoc dla Marty odpowiedziało tak wiele osób. Warto zaznaczyć, że ta pomoc ma nie tylko wymiar finansowy, ale i psychologiczny. Szczególnie gorąco dziękujemy firmom i osobom prywatnym, które przekazały gadżety na licytację. Były to m.in.: Zawisza Travel, Dream Sun, Salon fryzjerski L'OREAL z Legnicy, Beata Orłowska-Mielniczuk i Mary Kay – powiedział Wiktor Czepułkowski, prezes KKN Miedź Legnica.

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.