przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Arka pierwszym rywalem Miedzi w 2018 roku

2018_pierwszy_trening_miedzi_zima-49.jpgW sobotę o godz. 13.00 w Jarocinie Miedź rozegra pierwszy sparing w tym roku. Rywalem legniczan będzie ekstraklasowa Arka Gdynia. – Na pewno zagramy szerokim składem. Ten mecz to dla nas element przygotowań do rundy wiosennej – mówi trener Dominik Nowak.

W starciu z Arką fajerwerków ze strony Miedzi raczej oczekiwać nie należy. Zespół na początku tygodnia rozpoczął przygotowania po zimowych urlopach i jest w okresie ciężkiej pracy. W piątek legniczanie mieli w planie dwie jednostki treningowe, dlatego w sobotę sztab trenerski będzie mocno rotował składem. Na piątkowe zajęcia trener Dominik Nowak zaprosił zawodników z 3-ligowych rezerw Miedzi: obrońcę Michała Pojaska i pomocnika Mateusza Zatwarnickiego. Prawdopodobnie wystąpią oni także w sobotnim sparingu, podobnie jak pomocnik Petteri Forsell, który podpisał już kontrakt z legnickim klubem.

W sobotę w składzie Miedzi zabraknie za to kilku zawodników. – Po długiej przerwie powoli wprowadzamy Mariusza Idzika w pełne obciążenia. W sobotę raczej jeszcze nie będzie grał, ale być może na kolejny sparing będzie już gotowy – mówią w sztabie Miedzi. Nie zagrają także Grzegorz Bartczak i Michał Bratkowiak. Pierwszy podkręcił nogę i do zajęć powinien wrócić w poniedziałek. Drugi kończy rehabilitację po operacji ścięgna Achillesa i do pełnych treningów wróci za około dwa tygodnie.

Skład Miedzi i wynik na żywo z Jarocina znajdziecie na >Twitterze Miedzi<. Zapraszamy w sobotę od godz. 13.00.

  1:0

gks-miedz.png

3.03.2018,
godz.??
Nice 1 Liga
Legnica

 miedz-odra.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"W sparingach nie przywiązujemy dużej wagi do wyniku, ale na pewno cieszy wygrana w starciu ze Śląskiem, choć powinniśmy do końca zachować czyste konto w obronie. Pracujemy nad różnymi założeniami taktycznymi oraz organizacją gry i w pierwszej połowie wyglądało to naprawdę dobrze.".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.