przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

18 lipca zapraszamy na prezentację Miedzi Legnica

2017_prezentacja_miedzi_legnica_-_217.jpgW środę 18 lipca w godz. 19.00 - 21.00 zapraszamy wszystkich kibiców na trybunę A legnickiego stadionu na prezentację Miedzi Legnica przed nowym sezonem LOTTO Ekstraklasy! Prezentacja drużyny będzie znakomitą okazją do poznania nowych zawodników, spotkania trenerów i zebrania  autografów. Ponadto zaprezentujemy nową koszulkę meczową, którą między innymi będzie można wygrać w rozmaitych konkursach.

Przedsezonowa prezentacja Miedzi to doskonała okazja, by poznać nowych zawodników, których będziemy wspierać i oklaskiwać w nadchodzącym sezonie LOTTO Ekstraklasy. Dla kibiców udostępnimy tego dnia miejsca na trybunie A, a prezentacja odbędzie się na płycie głównej stadionu im. Orła Białego. Będzie to znakomita okazja do poznania nowych zawodników i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z piłkarzami. Klub udostępni także specjalne plakaty do zbierania autografów.

Podczas prezentacji drużyny nastąpi także oficjalna premiera nowej koszulki meczowej, którą będzie można wygrać w jednym z zaplanowanych konkursów. Koszulkę będzie można również kupić na stadionie. Do wygrania będą także bilety na mecz z Pogonią Szczecin.

Zapraszamy na stadion w środę 18 lipca od godz. 19.00! Wstęp jest bezpłatny!

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.