przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

18 lipca zapraszamy na prezentację Miedzi Legnica

2017_prezentacja_miedzi_legnica_-_217.jpgW środę 18 lipca w godz. 19.00 - 21.00 zapraszamy wszystkich kibiców na trybunę A legnickiego stadionu na prezentację Miedzi Legnica przed nowym sezonem LOTTO Ekstraklasy! Prezentacja drużyny będzie znakomitą okazją do poznania nowych zawodników, spotkania trenerów i zebrania  autografów. Ponadto zaprezentujemy nową koszulkę meczową, którą między innymi będzie można wygrać w rozmaitych konkursach.

Przedsezonowa prezentacja Miedzi to doskonała okazja, by poznać nowych zawodników, których będziemy wspierać i oklaskiwać w nadchodzącym sezonie LOTTO Ekstraklasy. Dla kibiców udostępnimy tego dnia miejsca na trybunie A, a prezentacja odbędzie się na płycie głównej stadionu im. Orła Białego. Będzie to znakomita okazja do poznania nowych zawodników i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z piłkarzami. Klub udostępni także specjalne plakaty do zbierania autografów.

Podczas prezentacji drużyny nastąpi także oficjalna premiera nowej koszulki meczowej, którą będzie można wygrać w jednym z zaplanowanych konkursów. Koszulkę będzie można również kupić na stadionie. Do wygrania będą także bilety na mecz z Pogonią Szczecin.

Zapraszamy na stadion w środę 18 lipca od godz. 19.00! Wstęp jest bezpłatny!

  1:1

puszcza-miedz.png


20.07.2018,
godz.18.00
Ekstraklasa

 miedz-pogon.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Drużyna, która chce awansować, musi grać ofensywną piłkę. I my taką graliśmy. Z tą drużyną nie można było tego spieprzyć".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.