przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

959x150-mecz-miedz-slaskwr.jpg

BILETY I KARNETY


cennik-06-2018-OK.jpg 

Karnet uprawnia do wejścia na mecze domowe Miedzi w Ekstraklasie i Pucharze Polski w 2018 roku.
*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 2 dzieci.

REGULAMINY:

MKS_regulamin_sprzedaz_biletow_8.8.18.pdf

Polityka_prywatnosci_Miedz_08.08.2018.pdf

GDZIE KUPIĆ?

1. STREFA MIEDZI
Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, którą znajdziecie na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

2. KASY STADIONU
Kasy Stadionu im. Orła Białego w Legnicy czynne są TYLKO I WYŁĄCZNIE w dni meczowe. Otwieramy na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu!

3. SKLEP ON-LINE: bilety.miedzlegnica.eu
Przedsptrzedaż w sklepie internetowym kończy się dzień przed meczem (chyba, że wcześniej zostaną wyprzedane wszystkie bilety). Przy pierwszym logowaniu za login służy PESEL, a za hasło NAZWISKO (piasane wielkimi literami, bez polskich znaków).

Co z kibicami niepełnosprawnymi?  ZOBACZ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOT. KARNETÓW I BILETÓW:

Co z kartą kibica?

Karnet możesz kupić w formie papierowej lub dodatkowo z plastikową Kartą Kibica Miedzi. Jeśli masz już kartę, wystarczy że okażesz ją w punkcie sprzedaży, wybierzesz rodzaj karnetu i miejsce na trybunach oraz uiścisz opłatę. Twój karnet zostanie „nabity” na kartę, a dodatkowo otrzymasz potwierdzenie transakcji (w formie pamiątkowego blankietu w barwach Miedzi), ze wszystkimi danymi, m.in. Twoim wybranym miejscem na trybunach.

Co jeśli nie masz karty? Możesz ją wykupić wraz z karnetem. Jednorazowy koszt to 10 zł. Potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem i nr PESEL – najlepiej dowód osobisty.

Kto może kupić karnet?

Karnet może zakupić każdy, kto jest pełnoletni. Osoby nieletnie wyrobić Kartę Kibica Miedzi / kupić karnet / założyć profil w bazie kibiców / mogą tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Taka obecność wymagana jest jednorazowo. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/ opiekunem.

Dla kogo karnet rodzinny?

Karnet rodzinny mogą zakupić rodziny z dziećmi. Na taki karnet wchodzą na stadion minimum  jeden dorosły opiekun i jedno dziecko, a maksymalnie 5 osób: 2 rodziców / opiekunów i 3 dzieci. W przypadku karnetu rodzinnego wydawana jest jedna Karta Kibica Miedzi (dla osoby dorosłej) i wydruk papierowy ze wskazanym miejscem dla każdej z osób objętych tym karnetem.

Jak wygląda karnet i jak go używać?

Odchodząc od kasy po zakupie karnetu, kibic blankiet karnetu w barwach Miedzi, zawierający wszystkie dane posiadacza karnetu, w tym wskazane dokładne miejsce na trybunach, które wybrał (oraz Kartę Kibica - jesli zdecydował się na jej zakup). Przychodząc na mecz należy zbliżyć do czytnika przy stadionowym kołowrotku kartę lub wydruk (działają zamiennie). Nie trzeba mieć zawsze przy sobie papierowego wydruku – jeśli kibic pamięta numer swojego miejsca, wystarczy że będzie miał Kartę Kibica. Jeśli nie pamięta, zawsze może poprosić o pomoc ochronę – ochroniarz po przyłożeniu Karty do mobilnego czytnika wskaże zakupione miejsce.

MAPA STADIONU:

(kliknij w mapę aby powiększyć)

  2:2

miedz-piast-gliwice.png


20.10.2018
godz.15:30
Ekstraklasa

 zaglebie_sosnowiec_vs_miedz_lca.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.