przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

BILETY I KARNETYCENNIK KARNETÓW I BILETÓW - WIOSNA 2017

karnety-wiosna2017.jpg

Karnet uprawnia do wejścia na mecze domowe w 1 lidze oraz 3 lidze i Pucharze Polski.

KIEDY KUPIĆ?

Sprzedaż karnetów:
7-8 lutego – dla osób, które miały karnet w poprzedniej rundzie.
Od 9 lutego – sprzedaż otwarta dla wszystkich.

Przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy wiosennej: od 20 lutego.

GDZIE KUPIĆ?

1. STREFA MIEDZI
Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, którą znajdziecie na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

2. KASY STADIONU
Kasy Stadionu im. Orła Białego w Legnicy czynne są TYLKO I WYŁĄCZNIE w dni meczowe. Otwieramy na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu!

Co z kibicami niepełnosprawnymi?  ZOBACZ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOT. KARNETÓW I BILETÓW:

Co z kartą kibica?

Chcąc kupić karnet, trzeba mieć Kartę Kibica Miedzi. Jeśli masz już kartę, wystarczy że okażesz ją w punkcie sprzedaży, wybierzesz rodzaj karnetu i miejsce na trybunach oraz uiścisz opłatę. Twój karnet zostanie „nabity” na kartę, a dodatkowo otrzymasz potwierdzenie transakcji (w formie pamiątkowego blankietu w barwach Miedzi), ze wszystkimi danymi, m.in. Twoim wybranym miejscem na trybunach.

Co jeśli nie masz karty? Musisz ją wykupić wraz z karnetem. Jednorazowy koszt to 10 zł. Potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem i nr PESEL – najlepiej dowód osobisty, a dodatkowo kasjer wykona fotografię Twojej twarzy. Po kilkunastu sekundach otrzymasz spersonalizowaną Kartę Kibica Miedzi, z którą możesz już swobodnie zakupić karnet.

Kto może kupić karnet?

Karnet może zakupić każdy, kto posiada Kartę Kibica Miedzi i jest pełnoletni. Osoby nieletnie wyrobić Kartę Kibica Miedzi/ kupić karnet/ założyć profil mogą tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Taka obecność wymagana jest jednorazowo. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/ opiekunem.

Dla kogo karnet rodzinny?

Karnet rodzinny mogą zakupić tylko rodziny z dziećmi. Na taki karnet wchodzą na stadion minimum  jeden dorosły opiekun i jedno dziecko, a maksymalnie 5 osób: dwoje rodziców / opiekunów i troje dzieci. W przypadku karnetu rodzinnego wydawana jest jedna Karta Kibica Miedzi (dla osoby dorosłej) i wydruk papierowy ze wskazanym miejscem dla każdej z osób objętych tym karnetem.

Jak wygląda karnet i jak go używać?

Odchodząc od kasy po zakupie karnetu, kibic otrzyma aktywną Kartę Kibica Miedzi (jeśli ma taką już z poprzedniej rundy, to jej ważność zostanie przedłużona) oraz pamiątkowy blankiet w barwach Miedzi, zawierający wszystkie dane posiadacza karnetu, w tym wskazane dokładne miejsce na trybunach, które wybrał. Przychodząc na mecz, kibic musi zbliżyć do czytnika przy stadionowym kołowrotku Kartę lub wydruk (działają zamiennie). Nie musi mieć zawsze przy sobie papierowego wydruku – jeśli pamięta numer swojego miejsca, wystarczy że będzie miał Kartę Kibica. Jeśli nie pamięta, zawsze może poprosić o pomoc ochronę – ochroniarz po przyłożeniu Karty do mobilnego czytnika wskaże zakupione miejsce.

Musisz zainstalować Adobe Flash Player aby wyświetlić poprawnie zawartość.

  2:0

miedz_lca_vs_sandecja_nowy_sacz.png

??.??.2017,
godz.??
 Legnica

 miedz_lca_vs_niewiadomo.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Pamiętam w jakim stanie zastałem ten klub. Przecież tu wszystko trzeba było budować od nowa ciężką, codzienną pracą i my to systematycznie robimy. Wiemy skąd startowaliśmy, wiemy gdzie obecnie jesteśmy, ale wiemy też doskonale dokąd zmierzamy. Cały czas chcemy iść do przodu w każdym obszarze".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.