przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

BILETY I KARNETY


cennik-jesien2017-2.jpg

Karnet uprawnia do wejścia na mecze domowe w 1 lidze oraz 3 lidze i Pucharze Polski.

KIEDY KUPIĆ?

Sprzedaż karnetów:
17-18 lipca – dla osób, które miały karnet w poprzedniej rundzie.
Od 19 lipca – sprzedaż otwarta dla wszystkich.

Przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy jesiennej: od 1 sierpnia 2017.

GDZIE KUPIĆ?

1. STREFA MIEDZI
Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, którą znajdziecie na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

2. KASY STADIONU
Kasy Stadionu im. Orła Białego w Legnicy czynne są TYLKO I WYŁĄCZNIE w dni meczowe. Otwieramy na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu!

Co z kibicami niepełnosprawnymi?  ZOBACZ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOT. KARNETÓW I BILETÓW:

Co z kartą kibica?

Karnet możesz kupić w formie papierowej lub dodatkowo z plastikową Kartą Kibica Miedzi. Jeśli masz już kartę, wystarczy że okażesz ją w punkcie sprzedaży, wybierzesz rodzaj karnetu i miejsce na trybunach oraz uiścisz opłatę. Twój karnet zostanie „nabity” na kartę, a dodatkowo otrzymasz potwierdzenie transakcji (w formie pamiątkowego blankietu w barwach Miedzi), ze wszystkimi danymi, m.in. Twoim wybranym miejscem na trybunach.

Co jeśli nie masz karty? Możesz ją wykupić wraz z karnetem. Jednorazowy koszt to 10 zł. Potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem i nr PESEL – najlepiej dowód osobisty.

Kto może kupić karnet?

Karnet może zakupić każdy, kto jest pełnoletni. Osoby nieletnie wyrobić Kartę Kibica Miedzi / kupić karnet / założyć profil w bazie kibiców / mogą tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Taka obecność wymagana jest jednorazowo. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/ opiekunem.

Dla kogo karnet rodzinny?

Karnet rodzinny mogą zakupić rodziny z dziećmi. Na taki karnet wchodzą na stadion minimum  jeden dorosły opiekun i jedno dziecko, a maksymalnie 5 osób: dwoje rodziców / opiekunów i troje dzieci. W przypadku karnetu rodzinnego wydawana jest jedna Karta Kibica Miedzi (dla osoby dorosłej) i wydruk papierowy ze wskazanym miejscem dla każdej z osób objętych tym karnetem.

Jak wygląda karnet i jak go używać?

Odchodząc od kasy po zakupie karnetu, kibic blankiet karnetu w barwach Miedzi, zawierający wszystkie dane posiadacza karnetu, w tym wskazane dokładne miejsce na trybunach, które wybrał (oraz Kartę Kibica - jesli zdecydował się na jej zakup). Przychodząc na mecz należy zbliżyć do czytnika przy stadionowym kołowrotku kartę lub wydruk (działają zamiennie). Nie trzeba mieć zawsze przy sobie papierowego wydruku – jeśli kibic pamięta numer swojego miejsca, wystarczy że będzie miał Kartę Kibica. Jeśli nie pamięta, zawsze może poprosić o pomoc ochronę – ochroniarz po przyłożeniu Karty do mobilnego czytnika wskaże zakupione miejsce.

MAPA STADIONU:

(kliknij w mapę aby powiększyć)

  2:4

odra-miedz.png

18.08.2017,
godz.20.00
Nice 1 Liga
Legnica

 miedz_lca_vs_zaglebie_sosnowiec.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"W Opolu kibice świetnie nas wspierali i w piątek również liczymy na taki doping. Obyśmy takie wsparcie mieli cały czas, bo to pomaga zawodnikom".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.