przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

MIEDŹ W SZKOLE

Miejski Klub Sportowy Miedź Legnica proponuje legnickim szkołom, ich nauczycielom i uczniom, współpracę w zakresie organizacji czasu wolnego oraz edukacji młodych ludzi. Sport, a w szczególności piłka nożna, wzbudza ogromne emocje. Wspólnymi siłami możemy nauczyć dzieci i młodzież wysokich standardów zachowania podczas imprez masowych, a tym samym wychować wzorowych kibiców i udowodnić, że na naszym stadionie jest kulturalnie i bezpiecznie. Wspólne przeżywanie emocji widowiska sportowego jednoczy ludzi, warto wzbudzać zainteresowanie sportem od najmłodszych lat. Klub piłkarski Miedź Legnica przygotował szereg działań adresowanych do legnickiej młodzieży, zachęcających do uprawiania sportu, jak i kibicowania naszej drużynie.

Piłkarze Miedzi regularnie odwiedzają legnickie szkoły i osobiście zapraszają dzieci do kibicowania na stadionie. Przy okazji pogadanek z najmłodszymi fanami poruszane będą takie kwestie jak kulturalny doping, bezpieczna droga na stadion oraz systematyczna praca drogą do sukcesu. Piłkarze wezmą także udział w zajęciach wychowania fizycznego w wybranych klasach.

Chcesz, żeby piłkarze Miedzianki odwiedzili właśnie Twoją szkołę? Teraz możesz ich zaprosić!

Pisz na adres: krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu lub zadzwoń: 510-292-443.

  2:2

wisla_plock-miedz.png


22.09.2018
godz.20:30
Ekstraklasa

 miedz-legia_.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Najważniejsze jak zawodnicy zareagowali po straconej bramce z Koroną. Nie był to łatwy moment dla zespołu, po tych trzech porażkach, ale pokazał, że zespół jest cierpliwy i na pewno, tak jak w pierwszej lidze, jest w stanie odwracać losy spotkania".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.