przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

KaMyK

Dla wszystkich kibiców, którzy wybierają się razem dziećmi do Strefy Miedzi w Galerii Piastów, mamy niespodziankę – właśnie z myślą o najmłodszych fanach działa tam już kącik małego kibica! To miejsce przeznaczone specjalnie dla najmłodszych fanów. Czekają tu na nich kolorowanki, zabawki i miniaturowa bramka – wszystko, co niezbędne do zabawy i umilenia czasu oczekiwania, podczas gdy rodzice będą kupowali bilety, karnety czy też gadżety Miedzi. Zapraszamy najmłodszych fanów Miedzi do zabawy w kąciku małego kibica, zwanym "KaMyK"!

strefa-_3.jpg

  ?:?

miedz-rakow.png

25.11.2017,
godz.16.00
Nice 1 Liga
Katowice

 gks-miedz.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Biorąc pod uwagę okoliczności, to duży szacunek dla moich zawodników za wywalczony punkt w starciu z Puszczą i konsekwentną realizację taktyki w drugiej połowie, aż do ostatniego gwizdka. Pierwsza połowa też była dobra w naszym wykonaniu, poza dwoma fatalnymi błędami w obronie, które były brzemienne w skutkach."

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.