przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

TERMINARZ MIEDZI 

  

TREMINARZ NICE 1 LIGI SEZONU 2017/18

RUNDA WIOSENNA

2 marca, piątek, godz. 20.45: Miedź - Odra Opole 3:1 (TV)

9 marca, piątek, godz. 19.00: Zagłębie Sosnowiec - Miedź 0:2

16 marca, piątek, godz. 20.45: Miedź - Wigry Suwałki 2:0 (TV)

31 marca, sobota, godz.16.00: Miedź - Chrobry Głogów 1:1

7 kwietnia, sobota, godz. 18.00: Drutex-Bytovia - Miedź 0:2

11 kwietnia, środa, godz. 19.00: Stal Mielec - Miedź 1:1

14 kwietnia, sobota, godz. 20.00: Miedź - Stomil Olsztyn 1:0

21 kwietnia, sobota, godz. 18.00: Podbeskidzie - Miedź 0:0

28 kwietnia, sobota, godz. 15.00: Miedź - Ruch Chorzów

4 maja, piątek, godz. 20.45: GKS Tychy - Miedź

9 maja, środa, godz. 20.00: Miedź - Olimpia Grudziądz

13 maja, niedziela, godz. 19.00: Górnik Łęczna - Miedź

19 maja, sobota, godz. 20.00: Miedź - Pogoń Siedlce

26 maja, sobota, godz. 20.00: Miedź - Chojniczanka

2 czerwca, sobota, godz. 17.00: Puszcza Niepołomice - Miedź


Zimowe sparingi Miedzi: 
13.01 – Arka Gdynia - Miedź 2:1 (w Jarocinie)
20.01 – Śląsk Wrocław - Miedź 1:2 (w Środzie Śląskiej)
27.01 – Miedź - GKS Katowice 1:0 (w Legnicy)
31.01 – Miedź - Stilonem Gorzów 4:2 (w Środzie Śląskiej)
3.02 – Miedź - Raków Częstochowa 3:3 (w Brzegu)
9.02 – FC Hradec Kralove - Miedź 0:2 (w Hradcu)
12-23.02 – zgrupowanie w Turcji (mecze kontrolne)
14.02 - Miedź - Merani Martwili 1:0 (w Side)
18.02 - Miedź - Viborg FF 1:0 (w Side)
18.02 - Miedź - Kyran Szymkent 4:1 (w Goldcity)



RUNDA JESIENNA:

29 lipca, sobota, godz. 18.00: Raków Częstochowa - Miedź 0:0

5 sierpnia, sobota, godz. 20.00: Miedź - GKS Katowice 1:1

12 sierpnia, sobota, godz. 12.30: Odra Opole - Miedź 2:4 (TV)

18 sierpnia, piątek, godz. 20.00: Miedź - Zagłębie Sosnowiec 4:1

23 sierpnia, środa, godz. 18.00: Wigry Suwałki - Miedź 0:2

27 sierpnia, niedziela, godz. 20.00: Miedź - Stal Mielec 0:0

3 września, niedziela, godz. 12.30: Chrobry Głogów - Miedź 1:2 (TV)

8 września, piątek, godz. 20.45: Miedź - Bytovia Bytów 2:1 (TV)

16 września, sobota godz. 19.00: Stomil Olsztyn - Miedź 2:0

23 września, sobota, godz. 19.00: Miedź - Podbeskidzie 0:2

29 września, piątek, godz. 20.45: Ruch Chorzów - Miedź 1:0 (TV)

6 października, piątek, godz. 19.00: Miedź - GKS Tychy 2:1

14 października, sobota, godz. 18.00: Olimpia Grudziądz - Miedź 0:1

21 października, sobota, godz. 18.00: Miedź - Górnik Łęczna 0:0

28 października, sobota, godz. 17.00: Pogoń Siedlce - Miedź 2:3

4 listopada, sobota, godz. 16.00: Chojniczanka Chojnice - Miedź 0:0

12 listopada, niedziela, godz. 17.00: Miedź - Puszcza Niepołomice 2:2

19 listopada, niedziela, godz.17.45: Miedź - Raków Częstochowa 1:1 (TV)

25 listopada, sobota, godz. 16.00: GKS Katowice - Miedź 1:0

 

PUCHAR POLSKI:

1/32 finału, 22 lipca, sobota, godz. 17.00: Stal Rzeszów - Miedź 1:3

1/16 finału, 9 sierpnia, godz. 19.00: Miedź - Sandecja Nowy Sącz 1:2

 

SPARINGI MIEDZI - LATO 2017:

1.07 – Miedź - Raków Częstochowa 1:1 (w Dobrzeniu Wielkim)
5.07 – Miedź - Warta Poznań 2:1 (w Opalenicy)
8.07 – Miedź - Stilon Gorzów Wlkp. 3:0  (w Opalenicy)
16.07 – Miedź - Maccabi Hajfa 0:1 (w Opalenicy)

  0:0

miedz-podbeskidzie1.png

28.04.2018,
godz.15.00
Nice 1 Liga
Legnica

 miedz-ruch.png
 
Kup bilet na Miedź
Sklep Miedzi Legnica SA

"Znakiem rozpoznawczym Miedzi na wiosnę będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Mam nadzieję, że kibice to docenią i będą razem z nami".

Dominik Nowak, trener Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.